تبلیغات
امام مهدی علیه السلام - بهشت
آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی
صلوات جهت سلامتی و فرج حضرت صاحب الزمان:


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

 

طلوع نور ظهورش، مطلع دنیای دیگر است، دنیایی که آیتی از بهشت در زمین خاکی ما است.

زمین مرده به ظلم و کفر بندگان، جانی تازه می یابد، این بار با تسبیح و تکبیر بندگان، که از سر معرفت صحیح گفته میشود، زمین احیا شده و این احیای زمین، منحصراً درزمان ظهور حضرت مهدی علیه السلام است.

ظهورش، آیتی از قیامت کبری است، روزی که زمین دگرگون میشود، غیر از آنچه تاکنون بوده است. البته زمینی که به تعبیر حضرت سجاد علیه السلام به گناه بندگان آلوده نگردد، زمینی دیگر است، نه آنگونه که تا قبل از ظهور می شناختند.

 این است که بعضی از مفسران نیز گفته اند:   و من نسل علیّ علیه السلام القائم المهدی علیه السلام الذی یبدل الارض غیر الارض -  

از کودکان گاهواره نشین تا مردگان در دل خاک ، همه، جانی تازه می یابند، و گام برداشتن به سوی حضرتش را تمنا می کنند.    امت اسلام آنان که بحق پیرو رسول خدا صل الله علیه و اله و ائمه هدی علیهم السلام هستند - به سوی حضرتش می شتابند، همانگونه که زنبورها به پادشاه کندو پناه می برند.

و این همه شگفتی ها، از خدایی که بر هر کاری تواناست شگفتی ندارد. خدایی که به قدرت قاهره خود، دشمنان را از میان می برد، و به لطف بی پایان خود، دوستان را می نوازد، در آن دوره دنیایی دیگر می سازد، که شنیدن وصف آن هم امروز برای ما ، چشم اندازی دیگر می گشاید.

عصر طلائی ظهور، ص ۱۶-۱۷
ن : قدای مولا
ت : چهارشنبه 1389/03/12
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.