تبلیغات
امام مهدی علیه السلام - بازگشت روح به بدن
آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی
صلوات جهت سلامتی و فرج حضرت صاحب الزمان:


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

دفتر ثبت کرامات مسجد جمکران:

اینجانب سیده سلطان صفی الهی فرزند سید محمود متولد ۱۳۰۹ ساکن گلپایگان هستم. شرح ماجرا اینکه در سال ۱۳۳۲ به علت بیماری فرزند سه ماهه ام که تب می کرد او را نزد پزشک برده و پس از معاینه آمپولی داد که گفت: نصف آنرا باید به بچه تزریق کنید.

شوهرم طبق دستور عمل کرد و نصف آن را برای بچه زد و طوری نشد، گفت: نصف دیگر را هم به شما تزریق کنم . من آستین دستم را بالا زدم و آن نصف آمپول را در رگ دستم زد که من چیزی نفهمیدم.

شوهرم وقتی دید من نقش زمین شدم بلافاصله با دکترها تماس گرفته و آنها را بالای سر من آورد، همه دکترها پس از معاینه گفتند: کار از کار گذشته و مرده است.

منزل ما پر از جمعیت و شوهرم متوسل میشود به آقا امام زمان علیه السلام و آقا را به حق مادرش حضرت زهرا سلام علیها و به حق حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها قسم میدهد و می گوید: فرزند سه ماهه من مادر می خواهد.

اما جریان من؛ من متوجه شدم که در یک صحرای سبز و خرم در حال پروازم و با سرعت در این صحرا گردش می کردم که ناگاه آقائی جلو مرا گرفت و گفت: برگرد که بچه ات گریه می کند و گرسنه است.

من گفتم: اینجا جای با صفائی است دوست دارم گردش کنم.

فرمود: نه باید برگردی.

و مرا برگرداند و وارد حیاط منزل نمود و فرمود: برو داخل اطاق.

ناگاه چشم باز کردم دیدم اطاق پر از جمعیت و صدای شیون و زاری بلند است دو مرتبه بیهوش شدم و باز طولی نکشید به حال عادی برگشتم.   قابل ذکر است جمال دل آرائی که به من برخورد نمود آنقدر زیبا و خوش سیما بود که نمی توان وصفش نمایم و هر آن آرزوی دیدنش رادارم.  (دفتر ثبت کرامات مسجد جمکران، کرامت۱۳۴)

ضمناً در کرامت ۱۴۴ قصه دیگری در رابطه با این خانم ثبت شده در مورد فرزندش که سال ۱۳۶۰ در جبهه خوزستان بر اثر گلوله توپ شنوائی خود را از دست داده بود و در اثر توسل مادرش به حضرت حجت سلام الله علیه شنوائیش برگشت.

گلپایگان: خیابان ۱۷ تن ...

شیفتگان حضرت مهدی علیه السلام، ص ۱۰۳ - ۱۰۴
ن : قدای مولا
ت : پنجشنبه 1389/03/6
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.