تبلیغات
امام مهدی علیه السلام - كلنگ زدن مسجد مقدس جمكران و عنایت حضرت
آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی
صلوات جهت سلامتی و فرج حضرت صاحب الزمان:


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

بسم الله الرحمن الرحیم


رئیس اوقاف قم آن زمان می خواست زرنگی كرده باشد، در حالی كه ما بی توجه بودیم بنا شد روز ولادت با سعادت پیغمبر خاتم حضرت محمد بن عبدالله صل الله علیه و آله یعنی روز 17 ربیع الاول كلنگ مسجد را به زمین بزنیم، حدود صد و پنجاه نفر از تهران آمده بودند و عده زیادی از طلبه ها از قم حاضر بودند، در همین حال متوجه شدیم كه رئیس اوقاف آمد و ماشینهائی پشت سر هم افراد ناشناس آمدند. معلوم شد فرماندار و دیگر افراد و حتی از طرف سازمان امنیت افرادی بوسیله رئیس اوقاف دعوت شده، همه آمدند و خواستند كلنگ مسجد به وسیله آنها زده شود.
من فوراً رفتم داخل مسجد نمازی خواندم و سر به سجده گذارده و عرض كردم: آقا بداد برس. سر از سجده برداشتم آقائی آمد و فرمودۀ ناراحت مباش آن كسی كه باید كلنگ مسجد را بزند بغل دست فرماندار می ایستد.
آمدم بیرون ساعت 10/30 صبح بود كه رئیس اوقاف تمام افراد را به صورت دایره وار جمع كرده بود و دستگاه فیلمبرداری هم آماده بود، شخصی كه باید كلنگ مسجد را می زد بغل فرماندار رفت و او هم جا باز كرد و كنار خودش جا داد، با تشریفاتی كلنگ را داخل سینی نهاده آوردند و مقابل فرماندار كلنگ را به دست او دادن.
همینكه كلنگ را به دست گرفت، دستش لرزید و بی اختیار كلنگ را به آقای بغل دست خود داد و گفت:  شما سزاوارید كلنگ را به زمین بزنید و همانطور شد كه می خواستیم - و راستی این كمك دیگر حضرت بود - آن شخص هم كلنگ را گرفت و خطبه ای بلیغ خواند و گفت:
به یاد اعلی حضرت قدر قدرت ولی عصر  و الزمان حجة بن الحسن المهدی ارواحنا فداه- و صدای صلوات در فضا طنین انداز شد - و كلنگ به زمین زده شد.
 
شیفتگان حضرت مهدی علیه السلام، ص 34:: مرتبط با: تشرف به محضر مولا ,
ن : قدای مولا
ت : جمعه 1391/08/26
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.