تبلیغات
امام مهدی علیه السلام - مقدمه نهضت جهانی حضرت
آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی
صلوات جهت سلامتی و فرج حضرت صاحب الزمان:


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

بسم الله الرحمن الرحیم

امام زمان علیه السلام از نگاه امام خمینی (ره)

انقلاب اسلامى ، مقدمه ى نهضت جهانى حضرت ولىّ عصر (عج )
انقلاب مردم ایران ، نقطه ى شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچم دارى حضرت حجّت - ارواحنا فداه - است كه خداوند بر همه ى مسلمانان و جهانیان منّت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد.
ما امروز دورنماى صدور انقلاب اسلامى را در جهان مستضعفان و مظلومان بیش از پیش مى بینیم و جنبشى كه از طرف مستضعفان و مظلومان جهان علیه مستكبران و زورمندان شروع شده و در حال گسترش است ، امید بخش آتیه ى روشن است و وعده ى خداوند تعالى را نزدیك و نزدیك تر مى نماید. گویى جهان مهیّا مى شود براى طلوع آفتاب ولایت از افق مكّه معظّمه ، و كعبه ى آمال محرومان و حكومت مستضعفان .
این كشورى كه كشور ائمه ى هدى و كشور صاحب الزمان علیه السّلام است ، باید كشورى باشد كه تا ظهور موعود ایشان به استقلال خودش ادامه بدهد ،قدرت خودش را در خدمت آن بزرگوار قرار بدهد كه عالم را ان شاءاللّه به عدل و داد بكشد و از این جورهایى كه بر مستضعفان مى گذرد،جلوگیرى كند.
من امیدوارم كه ما به مطلوب حقیقى برسیم ، و متصل بشود این نهضت به نهضت بزرگ اسلامى و آن نهضت ولىّ عصر علیه السّلام است .
ما با خواست خدا، دست تجاوز و ستم همه ى ستم گران را در كشورهاى اسلامى مى شكنیم و با صدور انقلاب مان كه در حقیقت ، صدور انقلاب راستین و بیان احكام محمدى صلّى اللّه علیه و آله است ، به سیطره و سلطه و ظلم جهان خواران خاتمه مى دهیم و به یارى خدا، راه را براى ظهور منجى ، مصلح كل و امامت مطلق حق ، امام زمان - ارواحنا فداه - هموار مى كنیم .
اگر این جمهورى اسلامى از بین برود، اسلام آن چنان منزوى خواهد شد كه تا آخرِ ابد، مگر در زمان حضور حضرت ، نتواند سرش را بلند كند.
تا دیروز مشروب فروشى و فساد و فحشا و فسق و حكومت ظالمان براى ظهور امام زمان - ارواحنا فداه - را مفید و راه گشا مى دانستند. امروز از این كه در گوشه اى خلاف شرعى كه هرگز خواست مسؤ ولین نیست ، رخ مى دهد، فریاد وا اسلاما سر مى دهند! دیروز حجتیه اى ها، مبارزه را حرام كرده بودند و در بحبوحه ى مبارزات ، تمام تلاش خود را نمودند تا اعتصاب چراغانى نیمه ى شعبان را به نفع شاه بشكنند، امروز انقلابى تر از انقلابیون شده اند.

منبع: انتظار
ن : قدای مولا
ت : یکشنبه 1390/01/7
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.